Kviečiame 2022 m. sausio 6 d. ir 14 d. dalyvauti  Švietimo mainų paramos fondo organizuojamuose  programos „Nordplus“ konsultaciniuose internetiniuose seminaruose

Konsultaciniuose seminaruose kviečiami dalyvauti švietimo institucijų atstovai, kurie jau turi projekto partnerius ir iki 2022 m. vasario 1 d. teiks „Nordplus Junior“, „Nordplus Adult“, „Nordplus Horizontal“, „Nordplus Nordic Languages“ arba „Nordplus Higher Education“ paraišką.

Seminarų metu aptarsime paprogramių galimybes bei kokybiškos paraiškos parengimo klausimus.

Konsultacinių seminarų programos:

„Nordplus Junior“ pareiškėjams

„Nordplus Adult“, „Nordplus Horizontal“, „Nordplus Nordic Languages“ ir „Nordplus Higher Education“ pareiškėjams

Prašome registruotis į renginius adresu: Programos „Nordplus“ konsultaciniai internetiniai seminarai - Švietimo mainų paramos fondas Švietimo mainų paramos fondas (smpf.lt)

„Nordplus Junior“ pareiškėjams iki 2022 m. sausio 4 d.

„Nordplus Adult“, „Nordplus Horizontal“, „Nordplus Nordic Languages“ ir „Nordplus Higher Education“ pareiškėjams iki 2022 m. sausio 12 d.

Seminarai vyks platformoje „Zoom“. Prisijungimo duomenys bus atsiųsti tik užsiregistravusiems dalyviams jų nurodytu el. pašto adresu likus dienai iki renginio.

 

Kvietimas teikti programos „Nordplus“ paraiškas paskelbtas internetinėse svetainėse:

https://www.nordplusonline.org/news/call-for-applications-round-1-february-2022/

http://www.nordplus.lt/aktuali-informacija/nordplus-programos-kvietimas-teikti-paraiskas-2022-metams  

 

Jei turite klausimų, kviečiame kreiptis:

dėl „Nordplus Junior“ paprogramės – į projektų koordinatorę Liną Ramanauskę  tel. +370 646 28596 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

dėl „Nordplus Adult“, „Nordplus Horizontal“ ir „Nordplus Nordic Languages“ paprogramių – į projektų koordinatorę Editą Trečiokienę, tel. +370 658 57669 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

dėl „Nordplus Higher Education“ paprogramės – į projektų koordinatorių Vitalijų Zenčenko, tel. +370 667 59896 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.