Kviečiame 2023 m. sausio 17 d. dalyvauti Švietimo mainų paramos fondo organizuojamame  programos „Nordplus“ konsultaciniame nuotoliniame seminare

Konsultaciniame seminare kviečiami dalyvauti švietimo institucijų atstovai, kurie jau turi projekto partnerius ir iki 2023 m. vasario 1 d. teiks „Nordplus Junior“, „Nordplus Adult“, „Nordplus Horizontal“, „Nordplus Nordic Languages“ arba „Nordplus Higher Education“ paraišką.

Seminarų metu aptarsime paprogramių galimybes bei kokybiškos paraiškos parengimo klausimus.

Konsultacinių seminarų programa.

 

Dėkojame, kad dalyvavote renginyje. Renginyje dalyvavo: Higher Education - 22, Horizontal ir Language – 45, Adult – 65, Junior 116 dalyvių.

Medžiaga iš renginio.

Nordic Languages Horizontal

Nordplus Adult 2023 step-by-step

Nordplus HE

Nordplus Junior

Nordplus Adult

Nordplus Adult patirtis

NordPlus languages patirtis

 

Kvietimas teikti programos „Nordplus“ paraiškas paskelbtas internetinėse svetainėse:

 

Jei turite klausimų, kviečiame kreiptis:

dėl „Nordplus Adult“, „Nordplus Horizontal“ ir „Nordplus Nordic Languages“ paprogramių – į projektų koordinatorę Editą Trečiokienę, tel. +370 658 57669 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

dėl „Nordplus Higher Education“ paprogramės – į projektų koordinatorių Dovydą Buslavičių, tel. +370 685 72356 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

dėl „Nordplus Junior“ paprogramės – į projektų koordinatorę Mildą Beišytę  tel. +370 667 59889 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.