Lietuvos neformaliojo ugdymo asociacija kviečia į renginį

Kvietimas į seminarą “Open badges in adult education” apie suaugusių švietėjų kompetencijų pripažinimą

Lapkričio 24 dieną, Vilniuje, Gedimino pr. 16, Europos parlamento informacijos biure (įėjimas iš Vilniaus g. pusės)

Tarptautinio projekto “Atviri skaitmeniniai ženkliukai suaugusių švietime” rėmuose organizuojame atvirą seminarą tiems, kas domisi suaugusių švietimų, švietėjų kompetencijų į(si)vertinimu bei pripažinimu. Apie projektą galima daugiau paskaityti šiame tinklapyje.

Visus šiuos metus edukatoriai iš Lietuvos, Švedijos ir Suomijos kūrė atvirų skaitmeninių ženkliukų sistemą trijų kompetencijų rėmuose. Šia sistemą siekiame padėti suaugusių švietime dirbantiems žmonėms įsivertinti savo kompetencijas ir jas komunikuoti pasitelkiant atvirų ženkliukų technologiją. Daugiau apie technologiją galima sužinoti čia.

Norime pasidalinti savo nuveiktu darbu ir pakviesti jus išbandyti sistemą praktiškai bei suteikti mums grįžtamąjį ryšį kaip sistemą toliau tobulinti. Tam bus skirta pirmoji seminaro dalis. Antroji dalis po pietų skirta tiems, kam įdomu būtų susikurti pasiekimų pripažinimo sistemą patiems. Sužinosite kaip susikurti savo pirmąjį skaitmeninį ženkliuką ir kaip organizacijoje plėtoti visą sistemą.

 Nuoroda į programą (anglų k.) yra čia, svarbu į renginį užsiregistruoti iki lapkričio 20 dienos. Registracijos anketą rasite čia.