Kviečiame į „Nordplus Adult“ kontaktinį seminarą apie kultūros paveldą ir mokymąsi

Kviečiame jus dalyvauti „Nordplus Adult“ kontaktiniame seminare Östersund  mieste Švedijoje 2018 m. spalio 16–18 d., kuris vyks „Jamtli“ muziejuje. Seminaro tema – kultūrinis paveldas. Jo metu turėsite galimybę susipažinti su institucijomis iš kitų Šiaurės ir Baltijos šalių ir užmegzti bendradarbiavimo ryšius būsimiems projektams, kurti idėjas ir pradėti „Nordplus Adult“ projekto planavimo procesą. Seminaru taip pat siekiama skatinti iniciatyvas apie kultūros paveldą ir mokymąsi (angl. heritage learning)

Seminaras skirtas mokymosi praktikams, kuriems įdomu keistis patirtimis, metodais, informacine medžiaga, įrankiais, pedagoginiu požiūriu ir būdais Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimui. Seminare dalyvauti gali visų Šiaurės ir Baltijos šalių atstovai iš įvairiausių organizacijų, dirbančių suaugusiųjų švietimo srityje, tokių kaip vidurinės mokyklos, profesinio mokymo mokyklos, muziejai, archyvai, asociacijos, bibliotekos ir formaliojo suaugusiųjų švietimo organizacijos. 

Siekiama, kad seminare dalyvautų 35 dalyviai iš Šiaurės ir Baltijos šalių, įskaitant 5 „EPALE“ ambasadorius. 

Programa

Seminaras bus sudarytas iš informacijos apie „Nordplus Adult“, EPALE, elektroninę suaugusiųjų švietimo platformą Europoje, dirbtuvių, tinklinimo ir projektų vystymo veiklų. Taip pat numatomi kultūriniai renginiai. Detali programa bus paskelbta prieš renginį. 

Seminaro darbinė kalba – anglų. 

Kaina

Atrinktiems dalyviams bus suteikiamas finansavimas kelionei ir apgyvendinimui 2 naktims pagal nustatytas normas. Lietuvos atstovams skiriama 300 EUR suma vienam dalyviui. 

Registracija

Kviečiame registruotis pildant elektroninę formą, kurią galima rasti čia. Dalyviai bus atrenkami, atsižvelgiant į motyvaciją. Paraiškų dalyvauti laukiame iki 2018 m. rugpjūčio 31 d.

Prieš seminarą:

  1. Užsiregistruoti iki 2018-08-31, jei būsite atrinkti, patvirtinti dalyvavimą iki 2018 m. rugsėjo 14 d. Nespėjus to padaryti laiku, vieta bus perleista kitiems dalyviams.
  2. Visa praktinė informacija bei detali programa bus pateikiama po to, kai patvirtinsite dalyvavimą.
  3. Jei dar nesate registruoti „EPALE“ platformoje, užsiregistruokite likus bent vienai savaitei prieš seminarą.
  4. Jei norėsite pasilikti ilgiau, galėsite tai padaryti savo lėšomis.
  5. Antradienį (atvykimo dieną) dalyviai kviečiami suorganizuoti Šiaurės mugę. Tai reiškia, kad kviečiame parengti savo organizacijos bei projekto idėjos pristatymus. Taip pat kviečiame atsivežti kultūrinių dalykų, kurie padės pristatyti savo šalį, pavyzdžiui, tradicinių užkandžių ar gėrimų. Kiekvienos šalies atstovai turės stendą, kuriame bus galima prisistatyti.