Kviečiame teikti paraiškas dalyvauti „Nordplus Junior“ paprogramės  kontaktiniame seminare  „Early Childhood Education and Care“ (atnaujinta data)

Kontaktinis seminaras vyks 2022 m. gegužės 16 – 18 d., Danijoje, Kopenhagoje.

Renginio metu susitiksite su kolegomis iš „Nordplus“ programoje dalyvaujančių Šiaurės ir Baltijos šalių, pasidalinsite patirtimis ir iššūkiais, turėsite galimybę užmegzti ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius bei aptarti būsimų projektų ar tinklų idėjas. Nors pagrindinės seminaro temos yra vaikų teisės ir darnus vystymasis, tačiau bendradarbiavimas kitomis temomis taip pat sveikintinas.

 

Dalyviaiiki/prieš mokyklinio ugdymo įstaigų mokytojai, kitas pedagoginis personalas, vadovai. Maksimalus seminaro dalyvių skaičius iš visų „Nordplus“ programos šalių – 80. Pagrįstais atvejais (nurodoma paraiškoje) iš vienos institucijos gali dalyvauti 2 atstovai. Seminaro dalyviai turi būti pasirengę vieną ar keletą projektų idėjų bei turėti ketinimų teikti „Nordplus Junior“ paraiškas 2022 m. kvietime.

 

Paraiškos pildomos anglų kalba ir teikiamos iki 2022 m. balandžio 1 d. čia:

https://link.webropolsurveys.com/Participation/Public/a1212eb4-9fd4-4189-a65e-a256d2f3d954?displayId=Swe1922526

Finansavimas: „Nordplus“ programos lėšomis dengiamos apgyvendinimo, pragyvenimo ir seminaro mokesčio išlaidos. Kelionės išlaidos (finansuojama „fixed unit costs“ principu) apmokamos po dalyvavimo seminare. Visos lėšos pervedamos į pareiškėjo institucijos banko sąskaitą.

Apie šio kvietimo teikti paraiškas rezultatus pareiškėjai informuojami paraiškoje nurodytu el. pašto adresu likus mėnesiui iki seminaro pradžios. Atrinkti pareiškėjai taip pat informuojami apie finansavimo detales.

 SVARBU: jei jau esate pateikę paraišką dalyvavimui šiame seminare, „Nordplus Junior“ paprogramės administratoriai susisieks su Jumis ir pakvies Jus dalyvauti nuotoliniame susitikime 2021 m. gruodžio mėn., kurio metu pateiks detalią informaciją dėl kontaktinio seminaro.

 

Išsamią informacija apie kontaktinį seminarą rasite čia:

https://www.utbyten.se/program/nordplus-kontaktseminarium/kontaktseminarium-for-forskolan-2021/

Sekite „Nordplus“ programos naujienas:

https://www.nordplusonline.org/

http://www.nordplus.lt/

 

Kilus klausimų susisiekite:

„Nordplus Junior“ paprogramės koordinatorė Lietuvoje

Lina Ramanauskė

Tel. +370 646 28 596

El. p: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.