Kviečiame į programos „Nordplus“ konsultacinį seminarą

Kviečiame į Švietimo mainų paramos fondo organizuojamą „Nordplus“ programos konsultacinį seminarą. Seminaras vyks 2019 m. sausio 16 d.

Seminare kviečiami dalyvauti švietimo institucijų atstovai, kurie jau turi projekto partnerius ir 2019 m. vasario 1 d. teiks „Nordplus Junior“, „Nordplus Adult“, „Nordplus Horizontal“, „Nordplus Nordic Languages“ arba „Nordplus Higher Education“ paraišką.

Seminaro metu aptarsime paraiškų pildymo „Espresso“ sistemoje ypatumus ir pasistengsime atsakyti į visus su paraiškų pildymu ir pateikimu sistemoje susijusius klausimus.

Prašome iki 2019 m. sausio 14 d. registruotis į renginį

Kvietimas teikti „Nordplus“ programos paraiškas paskelbtas www.nordplusonline.org.

Jei turite klausimų, prašome kreiptis į:

  • projektų koordinatorę Astą Kundreckaitę, tel. (8 5) 2502783 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. („Nordplus Junior“ klausimais);
  • projektų koordinatorę Editą Trečiokienę, tel. (8 5) 2559473 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. („Nordplus Adult“, „Nordplus Horizontal“ ir „Nordplus Nordic Languages“ klausimais);
  • projektų koordinatorių Vitalijų Zenčenko, tel. (8 5) 2157528 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. („Nordplus Higher Education“ klausimais).