„Nuo eTwinning link Nordplus Junior“

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos projektinė veikla prasidėjo 2007 m. nuo „eTwinning“ projektų, kurių metu pedagogai įtvirtino dalykines ir bendrąsias kompetencijas, susirado projekto partnerių, patobulino IT įrankius, įgavo pasitikėjimo savimi. Nuo 2015 metų vykdome „Nordplus Junior“ projektus. Projekto „Eco-friendly Europe for the Future Green World“ („Ekologiška Europa – žaliojo pasaulio ateitis“) partneriai iš Estijos, Latvijos, Islandijos ir Lietuvos organizavo pirmuosius virtualius projektinius susitikimus. Tai buvo naujausia patirtis visoms projekto partnerėms. Turėdami „eTwinning“ patirties galėjome kokybiškiau organizuoti virtualius projekto susitikimus.

Vieną jų surengė Daugpilio vaikų darželio „Obelite“ mokytojų komanda. Buvome pakviesti dalyvauti jogos ir sporto, dailės užsiėmimuose, smėlio, šokių terapijos ir atsipalaidavimo treniruotėse, susipažinome su Latvijos švietimo sistema, šalies kultūra ir tradicijomis. Mokytojai patirtį, įgytą vykdant projektą, pritaikė organizuodami grupių (klasės) ugdymo procesą, į veiklas įsitraukė visa Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos bendruomenė, o tėvai kartu su vaikais namuose gamino latviškus patiekalus, dalijosi receptais.

„Nordplus Junior“ projekto veikla virtualioje aplinkoje buvo įgyvendinta labai gerai, tad jau laukiame kitų „Nordplus Junior“ projekto susitikimų. 

Jurbarko Ąžuoliuko mokykla.

 

Kviečiame ir Jus kurti projektus, sėkmingai juos įgyvendinti tiek virtualiai, tiek organizuojant tiesioginius susitikimus.

 

Video apie „Nordplus Junior“ projekto ir „eTwinning“ draugystę:

https://www.youtube.com/watch?v=yCUQVLUiaNE

https://www.utbyten.se/program/nordplus-junior/nordplus-for-forskolan/

 

Apie „Nordplus Junior“ projektą:

https://azuoliukas.com/lt/993-nordplus-junior-projektas-ekologiska-europa-zaliojo-pasaulio-ateitis

 

Daugiau informacijos apie „eTwinning“ programą:

https://www.etwinning.net/lt/pub/index.htm

 

Daugiau informacijos apie „Nordplus“ programą ir „Nordplus Junior“:

http://www.nordplus.lt/

https://www.nordplusonline.org/